У Кам’янці-Подільському 10 вересня урочисто відкрили І Перший Хмельницький фестиваль. Церемонія відбулась у Старій фортеці її ведучими цьогоріч стали Олександр Педан та Дарина Трегубова.

Урочисте відкриття Хмельницького кінофестивалюУрочисте відкриття Хмельницького кінофестивалю

Урочисте відкриття Хмельницького кінофестивалю   

Червоною доріжкою фестивалю пройшли зірки вітчизняного кінематографа, відомі діячі культури, політики та бізнесмени. Під час церемонії відкриття прозвучав гімн кінофестивалю, який виконав співак Олександр Кривошапко.

З відкриттям І Хмельницького кінофестивалю гостей привітав голова Хмельницької обласної адміністрації Сергій Гамалій.

«Локації, які знаходяться в нашій області, такі як Кам’янець-Подільський, Самчики, вони знані. Тут знімалося багато фільмів. Такі чудові краєвиди, велична архітектура завжди приваблювали знаних режисерів та продюсерів для створення своїх шедеврів. І завдяки цій події ми хочемо дати імпульс українській кіноіндустрії, щоб показати, що на Хмельниччині можна знімати найкращі фільми», – сказав Сергій Гамалій.

Голова адміністрації подякував за підтримку Держкіно України та його очільниці Марині Кудерчук за підтримку у проведенні кінофестивалю. А також членам журі, мецената та партнерам завдяки  яким вдалося втілити в життя цей чудовий проєкт.

Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук зі сцени фестивалю привітала присутніх та висловила сподівання, що Хмельницький кінофестиваль приверне увагу до кінолокацій Хмельниччини та стане поштовхом для створення нових фільмів.

Фото з червоної доріжки відкриття І Хмельницького кінофестивалю можна завантажити тут: https://cutt.ly/DWVZ0AS

Хмельницький кінофестиваль триватиме до 12 вересня. Головні покази відбуватимуться у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, також стрічки демонструватимуть просто неба у Шепетівці та Красилові. Детальна програма за посиланням https://khmfilmfest.com.ua/

Церемонія закриття І Хмельницького кінофестивалю відбудеться 12 вересня. Під час неї ми дізнаємося імена всіх переможців у трьох конкурсних програмах.

Хмельницький кінофестиваль відбувається за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації, Державного агентства України з питань кіно та Асоціації кінокомісій України.

Фото: Ернест Синакарян