Команда фестивалю

Сергій Гамалій

Голова Хмельницької ОДА, президент Хмельницького кінофестивалю.

«На Хмельниччині, зокрема, у Самчиках, у Кам’янці-Подільському були відзняті відомі кінокартини. Хочемо продовжити цю прекрасну традицію, започаткувавши такий фестиваль. Уже маємо підстави сподіватися, що до участі в ньому можуть долучитися і закордонні митці».

Костянтин Детковський

Голова Хмельницької кінокомісії при облдержадміністрації.

«Кінофестиваль на Хмельниччині – це чудова нагода заявити про наш край та інтегруватись в магічний світ кіно, що безумовно позитивно вплине на всі галузі області».

Андрій Заєць

Режисер, програмний директор Хмельницького кінофестивалю, член Української кіноакадемії, заступник голови Хмельницької кінокомісії.

«Хмельницький кінофестиваль – соціальний крок до культурного просвітництва та популяризації сучасного українського кіно серед жителів Хмельниччини».

Олег Демчук

Експерт із фестивального менеджменту, організатор понад 30 успішних фестивалів різної спрямованості, засновник та керівник ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР».

«Кіно це не просто фільм подивитись перед телевізором чи ноутбуком. Кіно це прекрасний інструмент для розвитку територій. Тому без вагань долучився до організації кінофестивалю на Хмельниччині».

Денис Мельник

Художник.

«Це корисний досвід для нашої області. Сподіваюсь, що Хмельницький кінофестиваль буде справжнім, таким як ми його задумали».

Олена Полянська

Адвокат, член Хмельницької кіно комісії при облдержадміністрації.

«Сподіваюсь, що Хмельницький кінофестиваль стане самою яскравою подією цього року на Хмельниччині, яка дасть змогу популяризувати наш край, в тому числі й за межами України.Адже українське мистецтво це насамперед самоідентифікація, яку ми маємо змогу передати за допомогою кіно».

Костянтин Петрушевський

Популярний телевізійний та радіоведучий та громадський діяч.

«Кіно – це мистецтво та історія. Кіно – це найкращий спосіб популяризації та промоції краю, який ми, використаємо по максимуму, заради того, щоб, і історія, і мистецтво були затребувані та популярні! Як і наш край, в якому ми, обов’язково, будемо знімати світове популярне кіно!»

Павло Іванов

Дизайнер.

«Такі проєкти стимулюють розвиток кіноіндустрії України та працюють на зростання іміджу нашої області. Наша ж задача — створити умови для цих позитивних процесів»