Біографічна спортивна драма «Пульс», режисера  Сергія Чеботаренка «Пульс» відкриє І Хмельницький кінофестиваль.

Стрічка заснована на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року — Оксани Ботурчук.

Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, а й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести, що на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Світова прем’єра української стрічки «Пульс» відбулася 29 січня на Flathead Lake International Cinemafest (FLIC) у США. Стрічка була номінована одразу в чотирьох категоріях: найкращий фільм, найкращий режисер (Сергій Чеботаренко), найкраща акторка (Наталія Бабенко) та найкращий актор (Станіслав Боклан).

Хмельницький кінофестиваль відбудеться 10-12 вересня. Основні заходи та кінопокази відбуватимуться у Кам’янці-Подільському та Хмельницькому – Програма I Хмельницького кінофестивалю

Хмельницький кінофестиваль відбувається за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації, Державного агентства України з питань кіно та Асоціації кінокомісій України.