Хмельницький кінофестиваль оголосив склад журі. Оцінювати роботи будуть Остап Ступка – народний артист України, Павло Сушко – голова підкомітету у сфері кінематографу, Анна Мачух – виконавчий директор Одеського кінофестивалю, Денис Тарасов – відомий режисер, Поліна Толмачова – членкиня Ради з державної підтримки кінематографії, експертка з кіномаркетингу, Тарас Босак – продюсер.

Остап Ступка

Народний артист України, актор театру, кіно та дубляжу, телеведучий

Остап Ступка

Остап Ступка зіграв у більш ніж 35 спектаклях в театрі ім. Франка. Серед його робіт в кіно яскраві ролі в історичних фільмах, таких як «Богдан-Зиновій Хмельницький» і «Молитва про гетьмана Мазепу». Остап також зіграв у фільмі «Тарас Бульба» разом зі своїм батьком Богданом.

Павло Сушко

Голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами, кінопродюсер

Павло Сушко

Павло Сушко має три вищі освіти — юрист, режисер телебачення і професійний військовий. Він більш як 18 років прослужив у Державній прикордонній службі України. Є членом Української та Європейської кіноакадемій, засновник і генеральний продюсер кінокомпанії Prime Story Pictures.

Анна Мачух

Виконавчий директор Одеського кінофестивалю

Анна Мачух

Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директором департаменту з маркетингу кінофестивалю, з 2017 – директором кіноринку ОМКФ, а з 2018 по 2020 рік була директором зі стратегічного розвитку фестивалю. Анна Мачух також є виконавчим директором Української кіноакадемії і співзасновником онлайн-платформи для аудіовізуального сектору DzygaMDB.

Поліна Толмачова

Членкиня Ради з державної пiдтримки кінематографії

Поліна Толмачова

Під її керівництвом було здійснено комунікаційні кампанії 11 українських кінотеатральних релізів різноманітних жанрів, 4 з яких зібрали в українському прокаті понад мільйон доларів кожен. Це повнометражний анімаційний фільм «Викрадена Принцеса», історичний екшн «Захар Беркут» і комедії «Скажене Весілля» і «Скажене Весілля 2». Поліна Толмачова продюсувала документальні фільми «Аеропорт», «Рейд», «Як тебе звати». Вона – продюсер масштабного мультикультурного проєкту «Тіні забутих предків. Виставка» у Мистецькому Арсеналі, присвяченого культовому фільму Сергія Параджанова.

Денис Тарасов

Режисер

Денис Тарасов

Повнометражний кінодебют Дениса Тарасова «БожеВільні», що створюється за підтримки Держкіно. Його прем’єра запланована у 2022 році. Торік режисер.спільно з «1 + 1 production» виграв пітчинг Держкіно на виробництво мінісеріалу про пожежі в Чорнобилі. З роботою режисера українці знайомі з таких серіалів як “Опер по вызову”, “Відплата”, “Укус вовчиці” для телеканалу 1 + 1.

Тарас Босак

Продюсер, заступник гендиректора Національної кінематеки України

Тарас Босак

Вікторія Ярмощук

Вікторія Ярмощук

Близько 20 років Вікторія займається медіаконсалтингом у найширшому сенсі. Наймасштабніші та найбільш знакові події в галузі аудіовізуального виробництва в Україні і за кордоном відбуваються під її керівництвом або за її участі. Наразі Вікторія є генеральним директором найбільшої у Східній Європі вертикально інтегрованої групи компаній у сфері кіно- і телепродакшна – FILM.UA Group.

Артем Колюбаєв

Кіно- та телевізійний продюсер, член Української Кіноакадемій

Артем Колюбаєв

Артем Колюбаєв був одним з продюсерів фільмів «Правила бою», «Крути 1918», «Свято хризантем» тощо. Зараз працює над фільмами «Легенди Чарівнолісся» та «Самородки», які створюються за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Журі Хмельницького кінофестивалю обере фільми, які стануть переможцями у трьох конкурсних програмах, а також присудить нагороду у спеціальній номінації.

Хмельницький кінофестиваль відбувається за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації, Державного агентства України з питань кіно та Асоціації кінокомісій України.