Конкурсна програма – Інструкції з подачі фільмів на FilmFreeWay

Хмельницький кінофестиваль у 2021 році включає наступні конкурсні програми:

  • Національна конкурсна програма повнометражних фільмів понад 60 хвилин (ігрові, документальні, анімаційні), вироблені в Україні (або за участю України) після 1 січня 2021 року.
  • Національна конкурсна програма короткометражних фільмів до 45 хвилин (ігрові, документальні, анімаційні), вироблені в Україні (або за участю України) після 1 січня 2021 року.
  • Національна конкурсна програма короткометражних фільмів, які знято на території Хмельницької області (ігрові, документальні, анімаційні), вироблені в Україні після 1 січня 2019 року хронометражем до 45 хвилин.
  • Національна конкурсна програма короткометражних документальних фільмів про відомих жителів Хмельниччини, які зробили вагомий внесок в розвиток України за 30 років незалежності вироблені в Україні після 1 січня 2019 року хронометражем до 45 хвилин.

Приймання заявок для участі в Національній конкурсній програмі відбуватиметься з 8 червня 2021 року по 18 серпня 2021 року і є безкоштовним.

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційній сторінці кінофестивалю на міжнародному кінофестивальному майданчику FilmFreeWay: https://filmfreeway.com/KhmelnytskyiFilmFestival