У якості члена журі на Хмельницький кінофестиваль завітає членкиня Ради з державної підтримки кінематографії, експертка з кіномаркетингу Поліна Толмачова.

Поліна Толмачова, член журі Хмельницького кінофестивалю

Членом журі Хмельницького кінофестивалю стане експертка з кіномаркетингу та продюсера Поліна Толмачова

Під її керівництвом було здійснено комунікаційні кампанії 11 українських кінотеатральних релізів різноманітних жанрів, 4 з яких зібрали в українському прокаті понад мільйон доларів кожен. Це повнометражний анімаційний фільм «Викрадена Принцеса», історичний екшн «Захар Беркут» і комедії «Скажене Весілля» і «Скажене Весілля 2».

Поліна Толмачова продюсувала документальні фільми «Аеропорт», «Рейд», «Як тебе звати». Вона – продюсер  масштабного мультикультурного проєкту «Тіні забутих предків. Виставка» у Мистецькому Арсеналі, присвяченого культовому фільму Сергія Параджанова.

Журі Хмельницького кінофестивалю обере фільми, які стануть переможцями у трьох конкурсних програмах, а також присудить нагороду у спеціальній номінації.

Хмельницький кінофестиваль відбувається за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації, Державного агентства України з питань кіно та Асоціації кінокомісій України.